ویژگی های اصلی

ساخت وبسایت وردپرسی خود را به سطحی کاملاً جدید ببرید.

تنظیمات غول پیکر

کنترل کاملی از لایه و طرح بندی های خود داشته باشید به لطف سیستم تنظیمات قدرتمند جدید و مرحله به مرحله ای، که هیچ تنظیمی را پشت سر جای نگذاشته و نادیده نمیگرد.

سیستم شبکه‌ای پیشرفته

نوآوری در سیستم شبکه‌ای باعث شده است طرح بندی ها بسیار تمیز به نظر برسند با تنظیمات گسترده: ارتفاعات مساوی، ردیف تمام عرض، تنظیمات شکاف عمودی و...

تصاویر انعطاف پذیر

تصاویر انعطاف پذیر اندازه صفحه کاربر شما را بصورت اتوماتیک تشخیص میدهد و نسخه ای مناسب و تغییر اندازه داده شده برای صفحات سایت شما ایجاد میکند.

ویژوال کامپوزر سفارشی

قالب ورپرس چند منظوره و خلاقانه آنکُد از نسخه ای بسیار شخصی و سفارشی شده به همراه عملکردی پیشرفته و پوسته ای تمیز و سازمان یافته ویژوال کامپوزر قدرت میگیرد.

کیفیت بسیار بالا و عالی

آنکُد قالبی فوق العاده حرفه ای، سبک، سریع، زیبا، قدرتمند و بسیار تمیزی است به همراه طراحی مدرن و امروزی. در یک جمله میتوان گفت آنکُد قالبی برای همه کارهاست!

انعطاف پذیری بی نظیر

با بیش از 30+ کانسپت آماده استفاده و ترکیب، ساختن یک سایت و یا طرح بندی تا به حال اینقدر آسان و سریع نبوده است. هر چیزی که به آن فکر میکنید را میتوان ساخت.

بلوک محتوا

به وسیله ی بلوک محتوای انحصاری میتوانید سربرگ های خلاقانه، پاورقی، بخش های جایگزاری متون یا محتوا و آرشیوهای سفارشی خود را با ویژوال کامپوزر بسازید.

کتابخانه رسانه ای قدرتمند

با بهینه سازی هایی که آنکُد روی کتابخانه پرونده های چند رسانه ای وردپرس انجام داده است به سادگی میتواند کلیه ی شبکه های اجتماعی موجود در فضای مجازی را قورت دهد!

خرید قالب

ویژگی های نگارش 1.7 و 1.8

مشاهده ویدئوهای معرفی!

ویژه شده

ویژه و قدردانی شده در بزرگترین سایت ها و مجلات طراحی وب.

وب سایت های شگفت انگیزتان را بسازید.

آنکُد را بخرید. فقط 78 هزار تومان !

55 دموی خانگی فارسی آماده · 200 لایه و طرح بندی · انعطاف پذیری بی نظیر · 37,000 فروش موفق · لایسنس فونت محبوبه مهرآور

کپی خود را دریافت کنید

ویدئو های آموزشی